[email protected]
||
Концерт-спектакъл
Троян

Концерт-спектакъл

Η εκδήλωση έχει ολοκληρωθεί.

Για την εκδήλωση

През есента на миналата година, “Нюанси” спечели финансиране от НФК за проект, подпомагащ развитието на дейността на организацията. Измежду заложените от нас дейности бяха поредица от спектакли, миниатюри и работилници. Освен всичко това, 

бяхме решили да включим и събитие, нетрадиционно за нас, а именно концерт-спектакъл. Идеята тогава ни хрумна, тъй като част от екипа на “Нюанси” са талантливият хореограф Николай Диков, както и Светла Червенкова - прекрасна учителка, която е “отгледала” и продължава да напътства множество млади музикални таланти, като например прекрасните деца, с които работи сега - вокална студия “Певците”. 

 

Именно те ще се качат на сцената на “Нюанси”, редом до театралната ни школа, в една впечатляваща колаборация, наречена “All that jazz” - съвкупност от музика, песни, танци и актьорска игра, поднесени професионално от талантливите младежи.

Към вокална студия “Певците” ще се присъедини и една пораснала ученичка на госпожа Червенкова, а именно Вергиния Борисова - изключително чаровна певица, чийто глас е пословичен в нашия китен град. 

Децата от театрална школа “Нюанси” ще ни представят откъси от пиесите “Бикове” и “Изхвърли си телевизора”, а освен това, част от тях ще прочетат свои авторски произведения. И, разбира се, не би било събитие на “Нюанси”, ако не ви поднесем и няколко изненадващи изпълнения, за които бихме могли само да загатнем.

 

Водещ на събитието трябваше да е Иван Иванов Младши, но тъй като често се губи, решихме да заложим на Христо Шойлеков, защото си приличат.

FAQ