
София
Аз рисувам като ... Пабло Пикасо - творческо ателие за деца
Η εκδήλωση έχει ολοκληρωθεί.Για την εκδήλωση
Творческото ателие “Аз рисувам като … Пабло Пикасо” за деца се състои от две условни части, които преплитаме, за да дадем най-атрактивната и достъпна информация за художника и неговото време на децата и да ги подтикнем да открият собствено произведение в стила на кубизма.
- Интерактивна част – представя художника и културата на неговото време, чрез методите на театъра, киното и/или играта. Актрисата Ренета Иванова е подготвила специални материали, с които да заинтригува вниманието на младите ентусиасти.
- Свободно рисуване – лично време на детето с материалите за рисуване и с помощта на художник, с които да пресъздаде творбата си вдъхновена от кубизма и Пикасо.
Ателието е с продължителност два часа.
- Събитието е подходящо за деца от 6 до 12 години.
Повече подробности за събитията ни може да намерите на: https://artistokratite.wordpress.com/
Камерно, бутиково пространство за изкуство, култура, образование, креативни идеи и личностно развитие.