
Стъпка 1 от 3
Избери билети
Избери билети
За събитието
На 19 август Морска гара Бургас отново ще бъде сцена на театър под открито небе!
След успеха на миналогодишния спектакъл на открито, това лято ви очаква ново театрално преживяване – хитовата комедия „Мръсното копеле“.
С участието на:
Асен Блатечки, Николай Урумов, Светлана Бонин и Христо Бонин.
Какво се случва, когато амбицията е по-силна от морала? Когато властта, парите и манипулацията се превърнат в игра без правила?
„Мръсното копеле“ е блестяща комбинация от комедия, психотрилър, криминална интрига и неочаквани обрати, която ще ви държи в напрежение до самия финал. А най-хубавото? И вие ще се опитате да разгадаете кой всъщност е подставеното лице.
Много смях. Много интрига. Много изненади. Една незабравима вечер под звездите на Морска гара.