Всички вечерни постановки в театър Възраждане на цена от 10.00лв. само през септември!



teatyr-vyzrajdaneПРОГРАМА СЕПТЕМВРИ 2017

buyticketbutton

17 неделя 11:00 НЕ ПРЕСИЧАЙ НА ЧЕРВЕНО вход свободен*

по идея на ПАНАЙОТ ЦАНЕВ

куклено-анимационен спектакъл за безопасност на движението

4+ 60 мин.

сценарий и костюми: Панайот ЦАНЕВ и Христо СТАНЧЕВ

текст на песните Ангелина ЖЕКОВА и Матей СТОЯНОВ

режисьор Христо БОТЕВ

сценограф Николай ТЕРЗИЕВ

музика Евгени ПЛАТОВ

кукли проф. Веселин АНЕВ

компютърни презентации Бойка ПАВЛОВА

анимация Спас СПАСОВ

консултант Ивайло ИВАНОВ

участват: Лиляна ШОМОВА, Ивайло ДОБРЕВ, Христо БОТЕВ

 kvartet

19:00 КВАРТЕТ ЗА ДВАМА
АНАТОЛИЙ КРИМ

комедия 12+ 90 мин.

режисьор Владо ПЕТКОВ

художник Петър МИТЕВ

участват: Роберт ЯНАКИЕВ, Татяна ЗАХОВА, Донка АВРАМОВА-БОЧЕВА, Боян МЛАДЕНОВ

https://www.ticketlogic.bg/kvartet-za-dvama/29635?affiliate=umCOq2

19 вторник 19:00 ИЗМАМНИЦИ
ИЗМАМНИЦИ

ЗВОНИМИР БАЙСИК

комедия 10+ 90 мин.

режисьор Деян РУСЕВ – БЪРД

художници Елена ИВАНОВА и Ралица РУСЕВА

участват: Христо ГЪРБОВ, Роберт ЯНАКИЕВ, Филипа БАЛДЕВА

https://www.ticketlogic.bg/izmamnici/29563?affiliate=umCOq2

23 събота 11:00 НЕ ПРЕСИЧАЙ НА ЧЕРВЕНО

НЕ ПРЕСИЧАЙ НА ЧЕРВЕНО!

ОБРАЗОВАТЕЛЕН ТЕАТЪР

по идея на ПАНАЙОТ ЦАНЕВ

куклено-анимационен спектакъл за безопасност на движението

4+ 60 мин.

сценарий и костюми: Панайот ЦАНЕВ и Христо СТАНЧЕВ

текст на песните Ангелина ЖЕКОВА и Матей СТОЯНОВ

режисьор Христо БОТЕВ

сценограф Николай ТЕРЗИЕВ

музика Евгени ПЛАТОВ

кукли проф. Веселин АНЕВ

компютърни презентации Бойка ПАВЛОВА

анимация Спас СПАСОВ

консултант Ивайло ИВАНОВ

участват: Лиляна ШОМОВА, Ивайло ДОБРЕВ, Христо БОТЕВ

- https://www.ticketlogic.bg/ne-presichai-na-cherveno/29569?affiliate=umCOq2

19:00 ВУЙЧО ВАНЬО АСКЕЕР 2017

А. П. ЧЕХОВ

драма 12+ 115 мин.

режисьор Григор АНТОНОВ номинация АСКЕЕР 2017 за режисура

художници Борис ДАЛЧЕВ и Михаела ДОБРЕВА

музика Христо НАМЛИЕВ

участват: Свежен МЛАДЕНОВ, Жана РАШЕВА, Роберт ЯНАКИЕВ, Виттория НИКОЛОВА, Георги ЗЛАТАРЕВ, Ивет РАДУЛОВА, Гергана КОФАРДЖИЕВА , Йордан РЪСИН номинация ИКАР 2017 и награда АСКЕЕР 2017 за поддържаща мъжка роля, Боян МЛАДЕНОВ

https://www.ticketlogic.bg/vuicho-vanio/29570?affiliate=umCOq2

24 неделя 11:00 МАКС И МОРИЦ
ХРИСТО СТАНЧЕВ

4+ 70 мин.

режисьор и художник Христо БОТЕВ

музика Развигор ПОПОВ

хореография и костюми Анатоли ЛАЗАРОВ

участват: Боян МЛАДЕНОВ, Йордан РЪСИН, Филипа БАЛДЕВА, Георги ЗЛАТАРЕВ

https://www.ticketlogic.bg/max-and-moric/29509?affiliate=umCOq2

 aloalo1

19:00 АЛО! АЛО!
ДЖЕРЪМИ ЛОЙД и ДЕЙВИД КРОФТ

комедия 10+ 110 мин.

режисьор Роберт ЯНАКИЕВ

художник Невена БЕЛЕВА

участват: Свежен МЛАДЕНОВ, Мира ВЪРБАНОВА, Ивет РАДУЛОВА, Лиляна ШОМОВА, Филипа БАЛДЕВА, Георги КЪРКЕЛАНОВ, Боян МЛАДЕНОВ, Донка АВРАМОВА-БОЧЕВА, Роберт ЯНАКИЕВ, Георги ЗЛАТАРЕВ, Ивайло ДРАГИЕВ, Христо БОТЕВ, Йордан РЪСИН

https://www.ticketlogic.bg/alo-al/29568?affiliate=umCOq2

26 вторник 19:00 ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО АСКЕЕР 2017, с титри
ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО

КОНСТАНТИН ИЛИЕВ

номинация АСКЕЕР 2017 за НАЙ-ДОБЪР СПЕКТАКЪЛ

драма 10+ 65 мин.

режисьор Весела ВАСИЛЕВА номинация АСКЕЕР 2017 за изгряваща звезда

сценография Весела ВАСИЛЕВА и Борислав ТОНЕВ- Бъки

участват: Свежен МЛАДЕНОВ награда АСКЕЕР 2017 за главна мъжка роля и Йордан РЪСИН

https://www.ticketlogic.bg/velikdensko-vino/29566?affiliate=FxQqyc

29 петък 19:00 КЪЩАТА НА ГНЕВА АСКЕЕР 2015
КЪЩАТА НА ГНЕВА

по „Домът на Бернарда Алба“ и други произведения на Ф.Г. ЛОРКА

награда АСКЕЕР 2015 за най-добро представление и колективна награда АСКЕЕР 2015 за поддържаща женска роля

трагикомедия 12+ 110 мин.

режисьор Диана ДОБРЕВА номинация Аскеер 2015 за режисура

музика Петя ДИМАНОВА номинация Аскеер 2015 за музика

участват: Георги ЗЛАТАРЕВ, Жана РАШЕВА, Ивет РАДУЛОВА, Донка АВРАМОВА-БОЧЕВА, Костадинка АРАТЛЪКОВА, Яна КУЗОВА, Виттория НИКОЛОВА, Лиляна ШОМОВА, Анна-Мария ДИМИТРОВА

https://www.ticketlogic.bg/kyshta-na-gneva/29561?affiliate=umCOq2

30 събота 11:00 БАБИНАТА ПИТКА
ВАСИЛ МИРЧОВСКИ

2+ 60 мин.

режисьор Георги ГЕОРГИЕВ

художници Владимир СМОЛЯНОВ и Анна ПУЛИЕВА

музика Развигор ПОПОВ

хореограф Мила ИСКРЕНОВА

участват: Мариана ЖИКИЧ, Йордан РЪСИН, Боян МЛАДЕНОВ, Георги ЗЛАТАРЕВ, Ивет РАДУЛОВА, Христо БОТЕВ, Донка АВРАМОВА – БОЧЕВА, Мария НИКОЕВСКА, Мара ЧАПАНОВА, със специалното участие на Мими ИВАНОВА

https://www.ticketlogic.bg/babinata-pitka/29502?affiliate=umCOq2

19:00 ЧОВЕК ОТ ЗЕМЯТА
ДЖЕРЪМИ БИКСБИ

трилър 12+ 90 мин.

режисьор Георги МИХАЛКОВ

сценограф Петър МИТЕВ

участват: Христо ШОПОВ, Роберт ЯНАКИЕВ, Георги ЗЛАТАРЕВ, Ивет РАДУЛОВА, Мариана ЖИКИЧ, Христо БОТЕВ, Костадинка АРАТЛЪКОВА, Свежен МЛАДЕНОВ

 

 

 

https://www.ticketlogic.bg/%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BA-%D0%BE%D1%82-%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D1%88%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2/29636?affiliate=umCOq2

BIG13373582492krivorazbranatacivikizaciya2 dj aloalo aloalo2

 

 

 

Билети можете да закупите от мрежата на TicketLogic (FastPay, Книжарници Booktrading, Office 1 ) , както и по телефона 0887 333 112.